روش انتخاب رنگ موی هماهنگ با پوست

ساخت وبلاگ
چکیده : وقتی درباره انتخاب رنگ موی هماهنگ با پوست صحبت می‌کنیم؛ دو مورد اساسی را باید در نظر بگیریم. او... با عنوان : روش انتخاب رنگ موی هماهنگ با پوست بخوانید :

وقتی درباره انتخاب رنگ موی هماهنگ با پوست صحبت می‌کنیم؛ دو مورد اساسی را باید در نظر بگیریم. اول تشخیص درست رنگ و تن پوست و دوم انتخاب رنگی که با رنگ پوست شما هماهنگ باشد. در واقع از آنجا که موهای شما دقیقا در مجاورت پوست صورت شما قرار دارد؛ طبیعتا انتخاب یک رنگ موی هماهنگ با پوست می‌تواند به شدت بر زیبایی شما موثر باشد؛ و حتی چند سال سن شما را جوان‌تر نشان دهد. این در حالی است که یک رنگ موی نامناسب به راحتی می‌تواند ترکیب زیبای چهره شما را بهم بریزد؛ و باعث پیرتر نشان دادن شما شود. سالن آرایش و زیباییی آنیس برای انتخاب بهترین رنگ موی هماهنگ با پوست شما اینجاست.

بالیاژ مو

شناسایی تن پوست شما

یک راه ساده برای تشخیص تن رنگی پوست، نگاه کردن به رنگ پوست مچ دست است. اگر روی مچ دست و بالاتر از آن رگ‌های آبی و بنفش می‌بینید؛ این به این معناست که تن پوست شما سرد است. اما اگر رگ‌های شما بیشتر به رنگ سبز است؛ پوست شما دارای تن گرم است. و در نهایت اگر هر دو این موارد را می‌بینید یا احساس می‌کنید بین این دو قرار دارید؛ تن رنگ پو.ست شما خنثی است.

اگر هنوز هم احساس می‌کنید به دقت تن پوست خود را تشخییص نداده‌اید، ترفند زیر را امتحان کنید:
یک گوشواره یا گردنبند نقره (یا هر زیورآلات نقره دیگر) را روی پوست خود قرار دهید. همین کار را با یک تکه طلا نیز انجام دهید. به طور معمول تن رنگ سرد در کنار نقره شفاف‌تر و زیباتر به نظر می‌رسد. در حالی که تن رنگ گرم هماهنگی بهتری با طلا دارد.

پیدا کردن رنگ موی هماهنگ با پوست

حالا که تن رنگی پوست خود را مشخص کرده‌اید؛ می‌توانید انتخاب بهتری برای رنگ موی خود داشته باشید. آرایشگران برجسته در این زمینه یک توضیح کوتاه دارند. آنها می‌گویند بهترین رنگ، رنگی است که مخالف تن پوست شما باشد.

رنگ موی مناسب برای تن سرد پوست

با یک نگاه منصفانه، برای تن رنگ پوست سردتر (مثل صورتی، آبی یا قرمز سرد) شما باید برای به حداقل رساندن سردی چهره، از رنگ‌های گرم استفاده کنید؛ تا تن صورتی رنگ پوست خود را برطرف کرده و چهره خود را تعدیل کنید. بنابراین رنگ‌های قرمز گرم، طلایی و قهوه‌ای خنثی، می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

رنگ مو برای تن پوست تیره و تن گرم

داشتن تصور درستی از رنگ پوست، به شما کمک می‌کند انتخاب درستی داشته باشید. اگر نمی‌خواهید جذابیت و زیبایی چهره شما در اثر رنگ موی انتخابی کم‌رنگ شود؛ بهتر است برای پوست‌های تیره و گرم به سراغ رنگ موهایی با تن سرد بروید. به عنوان مثال اگر پوست شما دارای رنگی گرم و طلایی است؛ رنگ‌های مسی، ماهگونی و موارد مشابه احتمالا زیبایی چهره شما را مخفی خواهد کرد. در مقابل استفاده رنگ‌های خنک‌تر مثل قرمز سرد، قهوه‌ای یخی، زیتونی و سایر رنگ‌های با تن سرد، می‌تواند به افزایش زیبایی شما کمک کند. در نهایت انتخاب یک رنگ موی هماهنگ با پوست شما اگرچه ساده به نظر می رسد؛ اما به تجربه و با آزمودن رنگ‌های مختلف به دست می‌آید. همچنین روش‌هایی مثل هایلات و بالیاژ مو نیز ممکن است بتواند تعادل مناسبی در صورت شما برقرار کند. ما در سالن آرایش و زیبایی آنیس تجربه خوبی در زمینه انتخاب و اجرای رنگ مو و انواع آن داریم. پس در صورت احساس نیاز به مشاوره و…، می‌توانید روی ما حساب کنید.

...
نویسنده : عابد بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت: 21:06