نگاهی به رنگ موی اسپرسو و نکاتی درباره آن

ساخت وبلاگ
چکیده : بسیاری از ما روز خود را با یک لیوان اسپرسو آغاز می‌کنیم؛ و عطر قهوه موجب هوشیار شدن و افزایش ان... با عنوان : نگاهی به رنگ موی اسپرسو و نکاتی درباره آن بخوانید :

بسیاری از ما روز خود را با یک لیوان اسپرسو آغاز می‌کنیم؛ و عطر قهوه موجب هوشیار شدن و افزایش انرژی محیط می‌شود. رنگ موی اسپرسو نیز می‌تواند همین کارکرد را برای چهره شما داشته باشد؛ و چهره شما را به طور کلی دگرگون کند. پس اگر قصد رفتن به سالن زیبایی برای رنگ کردن موهای خود را دارید؛ پیش از رفتن نگاهی به رنگ موی اسپرسو بیندازید. این رنگ می‌تواند یک انتخاب عالی و متفاوت برای شما باشد.

بالیاژ مو

 

آنچه شما باید قبل از رنگ کردن مو با رنگ موی اسپرسو بدانید

بر خلاف رنگ موهای رنگین کمانی یا روش‌هایی مثل بالیاژ مو یا هایلایت مو، انتخاب رنگ موی اسپرسو باید کاری نسبتا آسان باشد. در حالی که رنگ‌های غیرطبیعی نیازمند کمی کار برای رسیدن به آن هستند؛ ایجاد رنگ موی اسپرسو، با توجه به اینکه هیچ نوردهی و سایه‌سازی خاصی لازم ندارد، پیچیده نیست. البته این کار در مورد موهای تیره کمی خاص‌تر است. اگرچه موهای تیره این ویژگی را دارد که از هماهنگی بهتری با رنگ موی اسپرسو برخوردار است؛ و هنگام رشد ریشه مو نمود کمتری دارد. پس در انتخاب رنگ موی اسپرسو معمولا دست شما باز است؛ و می‌توانید طیف مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

مراقبت از موی اسپرسویی

درباره این موضوع بارها قبلا گفته‌ایم و باز هم می‌گویم که موهای رنگ شده، بخصوص موهایی که روی رنگ قبلی رنگ شده‌اند؛ نیاز به سطح خاصی از تعهد و مراقبت دارد تا بتوانیم آن را در وضعیت سلامت و زیبا نگه داریم. در اینجا به طور خلاصه 4 نکته را درباره مراقبت از موی رنگ شده با رنگ موی اسپرسو مطرح می‌کنم:

    1. از یک شامپوی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید. همچنین استفاده از یک ماسک مو به جای نرم‌کننده مو، یک الی دو مرتبه در هفته، می‌تواند در حفظ نرمی و لطافت موهای شما بسیار موثر باشد.
    2. دوش با آب داغ ممکن است احساس خوبی داشته باشد؛ اما این دقیقا چیزی است که برای موهای شما مضر است. دماهای فوق العاده گرم می‌تواند به موهای شما آسیب بزند و روغن‌های ضروری آن را بگیرد.
    3. استفاده از اتوی مو و سشوار ممنوع نیست؛ ولی تا جای ممکن مدت زمان استفاده از آن را کاهش دهید.
    4. سعی کنید موهای خود را در هوای طبیعی و با یک حوله نرم خشک کنید. اگر هدف شما از سشوار کشیدن فقط خشک کردن مو است؛ از این کار اجتناب کنید.

آیا رنگ موی اسپرسو برای من مناسب است

رنگ موی اسپرسو دارای طیف رنگ متنوعی است و می تواند به خوبی با اکثر صورت ها و رنگ پوست ها هماهنگ شود. از سویی این رنگ می تواند تنوع زیادی بعد زا مدت ها استفاده کردن از رنگ موهای روشن ایجاد کند. پس باید گفت رنگ موی اسپرسو برای گروه وسیعی انتخاب خوبی است.

البته چهره هایی که پوستی سبزه یا زرد رنگ دارند؛ بیشترین بهره را می توانند از این رنگ ببرند. رنگ موی اسپرسو چهره این افراد را شاداب تر و روشن تر نشان می دهد. همچنین افراد با پوست صورت روشن برای ایجاد چهره ای شرغی می توانند از این رنگ مو استفاده کنند.

آیا رنگ موی اسپرسو برای هایلایت مناسب است

همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد. اما به طور معمول هایلایت‌های طلایی یک انتخاب رایج و محبوب برای رنگ موی اسپرسو هستند. اما اگر می‌خواهید هایلایت خاص‌تری داشته باشید، رنگ قرمز را نیز روی آن امتحان کنید. همچنین اگر رنگ موی اسپرسو که انتخاب کرده‌اید روشن‌ترین طیف آن است؛ می‌توانید از هایلایت طلایی تیره نیز روی آن استفاده کنید.

امیدواریم از این مقاله سالن زیبایی آنیس استفاده کرده باشید. در صورت نیاز به انجام هرگونه خدمات آرایش و زیبایی، می توانید با ما تماس بگیرید.

...
نویسنده : عابد بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 23 آبان 1397 ساعت: 18:40